تبلیغات X
سفارش بک لینک
آموزش ارز دیجیتال
ابزار بتادیومی
خرید بک لینک قوی
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
فایل گپ
بیگ بلاگ
خدمات سئو سایت
چاپ ساک دستی پارچه ای
ال تی پارت
چاپخانه قزوین
استارتاپ
خرید ملک در دبی
آموزش خلبانی
دانلود فارسی ساز بازی ها
چاپ عکس و تابلو های دکوراتیو

همه اطلاعات اینجاست

همه اطلاعات اینجاست

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 29068
» بازديد ديروز : 342
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 29409
» بازديد سال : 29067
» بازديد کل : 32870
» اعضا : 0
» مطالب : 30

لیست مشاغل مورد نیاز در ارمنستان


تاریخ انتشار پست : 1399/4/22 بازدید : 1027

معرفی مشاغل مورد نیاز در ارمنستان

برای راه اندازی کسب و کار در ارمنستان آشنایی با شغل های پردرآمد می تواند بسیار کمک کننده باشد. ما در اینجا به مشاغلی که بیشترین درآمد و بازار کار را در ارمنستان دارند می پردازیم. از مهمترین مشاغل و کسب و کار در ارمنستان پزشکی است. رفتن به دانشکده های پزشکی در ارمنستان دارای هزینه های سالانه است و اگر فردی تمایل به رفتن به دانشکده پزشکی در ارمنستان داشته باشد باید از پس هزینه های تحصیلی نیز هم برآید. از دیگر شغل های پردرآمد در ارمنستان افرادی است که دارای مدارک زبانشناسی و مخصوصا زبان انگلیسی هستند.


کسب و کار در ارمنستان


آن افراد به عنوان معلم و مربی می تواند در این کشور مشغول به کار شوند و از درآمد و مزایای خوبی برخوردار گردند. برای مهاجرت به ارمنستان یکی دیگر از شغل هایی که می توان سراغ آن رفت، طراحی دوخت و لباس است. پس سرمایه گذاری در ارمنستان در این صنف می تواند از کارهای درست باشد ، صنعت مد و فشن در این کشور رو به گسترش است و دارای طراحان لباس و مد معروفی در سطح جهانی است.


از این افرادی که در زمینه های دوخت و طراحی مد و فشن تخصص دارند می توانند به سادگی برای ویزای ارمنستان اقدام کنند و درآمد خود را داشته باشند. از آنجا که ارمنستان جز کشورهای درحال توسعه به شمار می رود و با بازسازی ساختار های اقتصادی و کاری سعی در پیشرفت دارد، از این رو توجه به تکنولوژی و ارتباطات در این کشور در راس امور قرار می گیرد بنابراین به افراد متخصص در حوزه فناوری و ارتباط نیازمند می باشد.


متخصصان آی تی یکی دیگر از افرادی هستند که می توانند دارای زندگی در ارمنستان باشند. بازار کار و فرصت های شغلی برای افراد متخصص در حوزه ارتباطات و آی تی در این کشور بسیار مهیاست و در آمد خوبی نیز دارد. وکالت نیز از جمله مشاغلی است که در ارمنستان بسیار مورد توجه قرار می گیرد و فرصت ایجاد مهاجرت در ارمنستان را برای افراد مختلف فراهم می کنند. تعداد دانش آموختگان هر ساله در این رشته نشان می دهد که وکالت نیز جز شغل های مناسب و با درآمد کافی در این کشور می باشد.


وضعیت کسب و کار در ارمنستان

برای داشتن کار در ارمنستان باید به بررسی عواملی چون نرخ بیکاری، تورم، نرخ رشد اقتصادی و غیره پرداخت تا بتوان یک تصمیم کم ریسک را برای این مقوله اتخاذ کرد. کشور ارمنستان برای ایجاد کسب و کار شرایط و وضعیت نسبتا مطلوبی دارد. این کشور که  جز کشورهای درحال توسعه به شمار می رود، توانسته در طی چندین سال اخیر با تغییر در زیر ساخت های اقتصادی خود، نرخ بیکاری را کاهش دهد و همچنین باعث افزایش ۲٫۵ درصدی نرخ رشد اقتصادی در این کشور گردد. برای داشتن کسب و کار در ارمنستان باید شرایط را جنبه های مختلفی بررسی کرد از جمله میزان درآمد مربوط به کار یا حرفه ای که مد نظر است. با اینکه هزینه های زندگی در ارمنستان زیاد نیست اما ممکن با توجه به سبک زندگی افراد مختلف، میزان درآمد آنها برای گذران زندگی کافی نباشد. پس اولین نکته برای داشتن کسب و کار در ارمنستان توجه این نکته می باشد و تنظیم کردن میزان درآمد، شغل و حرفه با سبک زندگی است.


وضعیت کسب و کار در ارمنستان


 


راه اندازی کسب و کار در ارمنستان

همانطور که توضیحات قبل اشاره شد، با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی ارمنستان بعضی از مشاغل دارای بازار کار و درآمد بیشتری هستند که به تعدادی از آنها اشاره کردیم. از دیگر مشاغل می توان به آرایشگری و راننده تاکسی که نیاز به مهارت سختی دارد اشاره کرد و هر فردی می تواند با طی کردن یک دوره مهارت مورد نظر را کسب کند. این مشاغل نشان می دهد که برای راه اندازی کسب و کار در ارمنستان نیاز به تحصیلات سخت و یا ویژه نیست و با داشتن مهارتی مثل آرایشگری نیز می توان این کار را انجام داد.


اما برای داشتن  کار در ارمنستان باید ابتدا مراحل قانونی آن را طی کرد. ابتدا فرد با درخواست خود را مبنی بر اجازه کار در حرفه مورد نظر و اجازه اقامت موقت برای اداره کار ارمنستان ارسال کند. سپس اداره کار ارمنستان با بررسی لازم می تواند برای شخص ویزای کاری صادر ند. این اتفاق زمانی رخ می دهد که هیچ شخص دیگر در ارمنستان با ملیت و تابعیت ارمنی متقاضیان شغل یا حرفه نباشد. در این فرد خارجی که متقاضی کار در ارمنستان است با دریافت ویزای کار و اقامت موقت می تواند در ارمنستان شروع به کار کند.


بهترین کسب و کار در ارمنستان

با توجه به موقعیت جغرافیای و زمین شناسی این کشور، دارای معادن طبیعی بسیاری است که شرایط کسب و کار در ارمنستان را مساعد تر کرده است. این معادن مربوط به انواع فلزات از جمله نمک، طلا، آهن، مرمر… می باشد. همچنین ارمنستان جز صادرکنندگان بزرگ فلز مولیبدن در جهان می باشد. به طور کلی معادن طبیعی  پس از صنعت گردشگری و توریسم ، نقش مهمی در اقتصاد این کشور دارند. ارمنستان به دلیل موقعیت جغرافیایی خود برای تامین نیازهای خود در بخش های مربوط به انرژی و گاز به کشور های دیگر از جمله ایران و روس وابسته است. بنابراین سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار در بخش های مربوط به تامین انرژی می تواند جز بهترین کسب و کار ها در این کشور به شمار رود.


برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین کسب و کار در ارمنستان و همچنین سرمایه گذاری در ارمنستان به منبع مطلب با کلیک بر روی کسب و کار در ارمنستان مراجعه کنید.

منبع : کسب و کار در ارمنستان

 


دسته :
برچست ها :


تاریخ انتشار پست : 1399/4/22 بازدید : 408


دسته :
برچست ها :

مناقصه در ارمنستان چگونه است


تاریخ انتشار پست : 1399/4/19 بازدید : 475

مناقصه در ارمنستان

یکی از راه هایی که می توان با استفاده از آن درآمد  حاصل از کسب و کار خود را رونق داد شرکت در مناقصات و مزایده ها می باشد. کشور های خارجی گاها به دلیل نداشتن تجهیزات کافی یا مناسب ممکن است نتوانند عملکرد مناسبی در یک بخش یا نهاد داشته باشند. بنابراین با برگزاری مناقصه در بخش ها و نهاد های مربوطه، نیاز ها و خدمات مورد نظر خود را با کمترین هزینه تامین می کنند. مناقصه در ارمنستان یکی از مناقصاتی که برای افراد و شرکت های ایرانی دارای اهمیت است .


مناقصه در ارمنستان


برنده شدن در آن به رونق کسب و کار و افزایش درآمد و کاهش هزینه ها کمک می کند در نتیجه آشنایی با مناقصه و انواع آن برای افرای که قصد شرکت در اینگونه فعالیت های اقتصادی را دارند و یا قصد سرمایه گذاری در ارمنستان را دارند دارای اهمیت است و ما در اینجا مختصری راجع به مناقصه و انواع آن صحبت می کنیم. بسیاری از طرح ها و پروژه های پر سود معمولا از طریق مزایده و مناقصه به فروش می رسند.


برای برنده شدن در این اتفاقات اقتصادی باید از زمان برگزاری مناقصات و مزایده ها اطلاع دقیق داشت. مناقصه راهی است که از طریق آن سازمان ها عمومی و نهاد دولتی و یا غیر انتفاعی برای خرید کالا و خدمات مورد نظر خود یک رقابت بین فروشندگان ایجاد می کنند و در واقع فروشنده ای که مناسبترین خدمت یا کالا را با هزینه ی کمتری ارائه کند، برنده مناقصه می باشد.


مناقصه در ارمنستان مانند سایر کشورها انواع مختلفی دارد که شامل مناقصه عمومی، مناقصه محدود و مناقصه اختیاری می شود. در نوع اول یعنی مناقصه عمومی سازمان دولتی مناقصه گذار برای خرید کالا و برطرف کردن نیاز های خود، اطلاعیه را مبنی بر برگزاری مناقصه در بین عموم مردم منتشر می کند و واجدان شرایط برای برنده شدن در این مناقصه با یکدیگر رقابت می کنند. در مناقصه محدود، این رقابت یا مناقصه در بین افراد محدودی صورت می گیرد ( بنا به تشخیص نهاد مناقصه گذار ). در مناقصه اختیاری در واقع اطلاعیه مناقصه به صورت عمومی منتشر می گردد ولی اختیارات مربوط به انجام آن با نهادی است که پیشنهادات بهتری دارد. با شناخت مناقصات به ویژه  مناقصه در ارمنستان و داشتن اطلاع کافی درباره آن شانس برنده شدن در مناقصات افزایش می یابد.


چگونگی موفق شدن در مناقصه در ارمنستان

برای برنده شدن در مناقصه در ارمنستان باید اول از همه اطلاع دقیق از زمان برگزاری مناقصات را بدست آورد. بعد از پیدا کردن زمان دقیق مناقصه، باید اطلاعات صحیح و جامعی را در مورد معاملات و نوع مناقصه و شرکت های مجاز به شرکت در مناقصه بدست آورد. اطلاعاتی نظیر شروع و پایان زمان مقرر برای شرکت در مناقصه و اعلام آمادگی و میزان مبلغ برای شرکت در این پروژه ها نیز مهم است.


همچنین بررسی شرایط مناقصه که از قبل توسط نهاد مناقصه گزار تعیین شده است نیز مهم و ضروری است. از آنجا که معمولا مناقصات قابل تمدید نیستند لذا توجه به مدارک مورد نظر و تحویل به موقع آنها از نکاتی است که برای شرکت در مناقصه در ارمنستان باید به آن توجه کرد. بعد از انجام مراحل مربوطه و رعایت قوانین و شروط مناقصه باید منتظر اعلام نفرات برتر و در واقع برندگان مناقصه شد. معمولا برای مناقصات سه نفر را به عنوان برنده اعلام می کنند.


در صورت عدم پاسخگویی مناسب و به موقع از طرف نفر اول، نفر دوم برنده مناقصه است و اگر نفر دوم نیز پاسخ مناسبی ارائه نکرد نفر سوم برنده مناقصه در نظر گرفته می شود. بنابراین پیگیری اخبار مربوط به مناقصات حتی بعد از انجام آنها نیز اهمیت دارد و امکان برنده شدن نیز وجود دارد.


مناقصات از نظر نحوه اجرا نیز به دو دسته تقسیم می شوند. مناقصات یک مرحله ای و دو مرحله ای. در مناقصات یک مرحله ای در جلسه اول برنده مناقصه اعلام می گردد. ولی در مناقصات دو مرحله ای در طی دو مرحله و با بررسی کمیته فنی بازرگانی برنده نهایی مناقصه اعلام می شود.
 شرکت های ایرانی شرکت کننده در مناقصات ارمنستان


انواع مناقصه در ارمنستان

ارمنستان نیز مانند سایر کشور ها، برای تامین نیاز های خدماتی و کالایی خود در نهاد ها و موسسات دولتی  با برگزاری مناقصات این نیاز ها را برطرف می کند. مناقصه در ارمنستان می توانند در حوزه ها و بخش های مختلفی صورت گیرد.


اگر فردی خواستار شرکت در مناقصه در ارمنستان باشد باید سایت های رسمی مربوط به دولت ارمنستان یا سایر سایت معتبر که لیست مناقصات را منتشر می کنند، پیگیری نماید. از بخش های مهمی که در آنها مناقصه صورت می گیرد مربوط به  بخش های عمران و راه سازی است. در این نوع مناقصه  شرکت های فنی مهندسی که واجد شرایط هستند با شرکت در مناقصه، به تامین بخشی از نیازهای دولت ارمنستان و همچنین دادن خدمات در بخش عمرانی و راه سازی می پردازند. همچنین در احداث بزرگراه ها، مخصوصا بزرگراه های مرزی، نیاز به برگزاری مناقصه می باشد.

 برای اطلاعات بیشتر در مورد مناقصه در ارمنستان بر روی لینک کلیک کنید یا به سایت https://armeniair.com/ مراجعه کنید.


 


دسته :
برچست ها :

دسته گل


تاریخ انتشار پست : 1399/3/21 بازدید : 2434

دسته گل


خرید دسته گل هدیه مناسب برای عزیزانی که دوستشان دارید ، یک سوپرایز عالی و فراموش نشدنی است. گل های بکار رفته در گل فروشی اینترنتی گندم وی آی پی همه غنچه بوده و گل ها گرده افشانی نخواهند داشت.
غنچه بودن گل باعث ماندگاری طولانی گل شده و حتی می توانید با توجه به شرایط نگهداری گل آنها را خشک کنید و یادگاری نگه دارید.
خرید دسته گل رز قرمز


پیشنهاد می شود اگر در شروع رابطه هستید یا عاشقانه می خواهید عشق خود را اثبات کنید از دسته گل رز با رنگ قرمز استفاده کنید. رز قرمز نماد عشق و محبت می باشد که می توانید در بسته بندی شیک و زیبا سفارش دهید.


گل های طبیعی و خوش بو در دسته گل عاشقانه قرار عاشقانه شما را لطافت می بخشد و موجب خوشحالی و شادابی می شود و رابطه شما را دلپذیر می کند.
گل روز تولد آقایون فراموش نشه (برای تولد همسر، پدر، برادر و کسانی که دوستشان دارید) هدیه ای مناسب برای انواع مناسبت ها و مراسم ها، می توانید برای عرض تبریک، تشکر، افتتاحیه و دیگر مراسم ها استفاده کنید.
دسته گل تولد


دسته گل تولد هدیه ای تاثیر گذار و به یاد ماندنی است. از ایام قدیم تا به امروز برای عزیزانمون برای هر بهانه ای شاخه گلی هدیه می دهیم. دسته گل تولد هدیه ای خاص و منحصر به فرد است که نه قدیمی می شود و نه از چشم می افتد. گل با طراوت و زیبایی که دارد حس عشق و دوست داشتن را شعله ور می کند، حتی اگر یک شاخه گل باشد.
حتما نیاز نیست که برای تولد سنی افراد تولد رو تبریک بگید. شما می تونید به هر بهانه ای برای عزیزان خود تولد بگیرید و از دسته گل تولدت مبارک (مدل سورپرایز)  استفاده کنید.
انتخاب نوع و رنگ گل با توجه به مناسبت ، مهمترین مسئله در سفارش گل است ، به طور مثال اگر دسته گل را برای تولد میخواهید، گلهای شاد با رنگ های روشن انتخاب کنید و اگر برای عیادت نیاز به یک گل دارید میتوانید با رز سفید حس آرامش و شادابی را به مخاطب هدیه کنید.
دسته گل برای نوزاد


همچنین میتوانید با خرید گل رز برای نوزاد و متن  : قدم نو رسیده مبارک باشه ، حسی زیبا را انتقال دهید و احساسات خود را ابراز کنید.برای قدم نو رسیده و مادرش می توانید با خرید گل رز تصویری زیبا در ذهن مادر ایجاد کنید .
خرید دسته گل عروس


انتخاب و خرید دسته گل زیبا  همواره از الویت های مهم یک عروس میباشد که همیشه زمانی را برای انتخاب یک دسته گل زیبا و مناسب  میگذارد.
در انتخاب گل عروس دقت کنید ، یکی از مهمترین الویت ها احساس عروس نسبت به گل و راحتی او در طول مراسم است. دسته گلی را که بوی تندی دارد و باعث الرژی میشود را انتخاب نکنید.
گل عروس ممکنه دارای گرده باشه و این علتی برای کثیفی لباس عروس شود ، همچنین این گرده ها ممکن است باعث حساسیت فصلی عروس شود پس در انتخاب گل دقت لازم را بکنید ، چرا که عطسه و آبریزش بینی عروس باعث جلوه ای بد مطمئنا میشود.
دسته گل عروس انواع مختلفی دارد از جمله :  گرد ، کلاسیک ، آبشاری و بازویی و میتوانید با توجه به شرایط و سلایق خود هر کدام را انتخاب کند به عنوان مثال اگر میخواهید لباس شما در دید باشد میتوانید از طرح گرد کوچک استفاده کنید.
یکی از متداولترین طرح ها گرد است که بسیار سفارش داده میشود.
سبک  کلاسیک سبکی سنتی و قدیمی تر را دارد.
سبک آبشاری به عنوان مثال برای افرادی که طرح دامن و لباس ساده ای دارند و نمیخواهند در دید باشد انتخاب مناسبی است ، چرا که در این مدل گل ها به صورت آبشاری آویزان میشوند.
همچنین  سبک بازویی ساقه های بلندی دارد که تا آرنج عروس را در لباس عروس میپوشاند.
برای خرید دسته گل عروس هر مدلی که مدنظر شما است را در برخی از نمونه کارهای ما مشاهده فرمایید در صورت نیاز به طرحی سفارشی با ما در تماس باشید، همکاران ما در کمترین زمان ممکن سفارش شما را ثبت و ارسال میکنند.
هدیه های سفارشی


در هنگام سفارش گل ، به فصلی که در آن قرار دارید توجه کنید چرا که گلها باید تازه و مناسب با فصل باشند ، در بهار علاوه بر استفاده از گلهای فصل مانند، فرزیا و لیستیانتوس ، می توان از دیزاین های خاص بهار که شامل چیدمان با تنوع رنگ می باشد نیز استفاده کرد.
برای غافل گیری می توانید هدیه های خود را با توجه به فصل سال با هماهنگی سفارش دهید یا اینکه از هدیه های لوکس(عروسک، ادکلن اسپرت) که از قبل برای شما آماده کرده ایم استفاده نمایید.
راهنمای خرید دسته گل و ارسال رایگان


کلیه سفارشات گل در گل فروشی گندم کمتر از یک ساعت آماده ارسال می باشد و هزینه حمل و نقل آن در تهران کاملا رایگان بوده و هزینه اضافه ای از شما دریافت نخواهد شد. برای سفارش دسته گل می توانید به دو روش اینترنتی و تلفنی ثبت نمایید.
گل های بکار رفته در دسته گل تولد و آماده ارسال
گل رز: در رنگ های( سفید، قرمز، لب ماتیکی ، زرد، رز صورتی)


گل میخک: میخک در رنگ های (سفید، قرمز، صورتی، زرشکی، بنفش)


تمامی تصاویر  گل ها واقعی بود و توسط این مجموعه عکاسی شده است چنانچه مورد مشابه دیگری را در نظر دارید(با توجه به تم عروسی، تولد و …)  می توانید با ما تماس بگیرید تا طبق سلیقه شما گل آرایی شود.
تمامی مدل های موجود در گل فروشی آنلاین مدل روز 2020 گل آرایی شده است که برای شما مدل های متنوعی گل آرایی کرده و آماده ارسال گل  می باشد.

منبع : https://vip-flower.tebyan.net/newindex.aspxدسته :
برچست ها :

فروشگاه اینترنتی گندم


تاریخ انتشار پست : 1399/3/21 بازدید : 8342

اگر به دنبال یک فروشگاه اینترنتی خوب با بهترین پشتیبانی و امکانات میباشید حتما به سایت  گندم VIP سریع بزنید این مجموعه با ارئه انواع طرح ها و گل های با کیفیت تجربه ای بی نظیر را برای شما فراهم میکند در زیر چند نمونه از طراحی های این مجموعه را مشاهده میکند برای سفارش گل به گل فروشی اینترنتی گندم vip مراجعه کنید و همچنین نمونه های بیشتری را مشاهده کنید.

گل رز جاودان هفت رنگ یک هدیه ای بینظیر برای عزیزانتان  است این گل از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.


دسته گل رز عروس یکی از زیباترین طراحی ها و  گل ها بوده دسته گل ها در حقیقت در سبک های مختلفی هستند از جمله دسته گل های کلاسیک ، گرد  ، دسته گل های ابشاری  برای مشاهده دسته گل های دیگر با گل های متنوع به صفحه خرید دسته گل مراجعه کنید .


باکس گل شیشه ای : یک هدیه لاکچری و به تمام معنا زیبا ، این باکس ها با تعداد متفاوتی از گل ها در رنگ های متنوع ، گل آرایی میشوند جنس این باکس ها از پلکسی گلاس شفاف میباشد ، برای مشاهده انواع باکس گل ها به سایت مراجعه کنید.

منبع : http://vipflower.parsiblog.com/

دسته :
برچست ها :

عکاسی صنعتی چیست


تاریخ انتشار پست : 1399/3/21 بازدید : 1074

عکاسی صنعتی شامل عکاسی از روش صنعتی و تجهیزات مورد استفاده در آن است. این راهی برای نمایش تجهیزات مختلف تولیدی است که در صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. عکاسی راهی برای تعامل با مشتریان و مشاغل است و عکاسی حرفه ای آن را به بهترین وجه ممکن انجام می دهد. این پیام شما را به مخاطب منتقل می کند تا آنها بتوانند آن را بهتر درک کنند و به شما رویکرد دهند.


صرف نظر از صنعت ، خدمات عکاسی صنعتی روند تولید و جنبه های دیگر را در آنجا خنثی می کنند. ممکن است در بسیاری از مراحل کار خود به یک عکاس اجرایی نیاز داشته باشید. بیایید در مورد مزایایی که عکاسان متخصص با خود به همراه دارند بحث کنیم.


این بهترین راه برای ایجاد اولین برداشت است

برداشت اول اهمیت دارد زیرا آخرین چیزی است که بیننده برای یک عمر از آن یاد می کند. عکاسی حرفه ای چه صنعتی و چه مربوط به هر زمینه دیگری به شما کمک می کند تا بهترین تصور را ایجاد کنید.

این افراد دارای گواهینامه ها و تجارب مناسبی هستند که باعث می شود تجهیزات و فرآیندهای کاملی را به تصویر بکشند. آنها تمام اصطلاحات فنی را می دانند تا عکاسی را بر این اساس تنظیم کنند. آنها از دانش رزولوشن و روشنایی مناسب برای به دست آوردن کیفیت کلی بینایی برخوردار هستند.


آنها به شما در ارائه صنعت خود به سایر مشاغل و مشتریان کمک می کنند. جوانب مثبت با تمام روندهای عکاسی به روز شده و در همان زمان تصرف برای شرکت شما از همان استفاده می کنند.


عکس های واضحی را می گیرید که قابل اشتراک هستند

عکاسی حرفه ای صنعتی همیشه چشم نواز است و بنابراین به نظر می رسد که این عکس ها در رسانه های اجتماعی و به روش های دیگر به اشتراک گذاشته می شود. تمرکز روی شی و تاری برای پس زمینه پیام واضح را به شما می دهد تا بازدید کنندگان محتوای شما را به اشتراک بگذارند و چرخه ادامه یابد. مخاطب همیشه آنها را با محتوای صحیح درگیر می کند و حرفه ای بودن به شما کیفیت تصویر مناسب در هر عکس را تضمین می کند.


 


جنبه های مختلفی وجود دارد که هنگام استخدام یک عکاس صنعتی ضروری است.


حق چاپ عکس


مهمترین مورد ، گرفتن حق چاپ است. در قرارداد باید به وضوح ذکر شود که به محض انجام پروژه ، شما مستحق تمام حقوق عکس ها هستید و شرکت بدون رضایت نمی تواند آنرا به اشتراک بگذارد. ضمن نهایی کردن عکاس ، درباره این موارد بحث کنید و مطمئن شوید که هر دو طرف موافق هستند.


عکاسی تبلیغاتی و صنعتی از محصولات شوینده (اکتیو)


قیمت گذاری


وقتی تحت تأثیر نمونه کارها یک شرکت عکاسی خاص قرار گرفتید ، از قیمت گذاری یا بسته های ارائه شده خود مطلع شوید. نیازی به تکیه بر شرکتهای خاص نیست. تحقیق خود را به درستی برای قیمت گذاری و کیفیت انجام دهید ، قبل از اینکه بر هر چیزی گیر بیفتید. اطمینان حاصل کنید که ابتدا استانداردهای بازار را برای قیمت گذاری بدانید و بر همین اساس انتخابی برای عکاسان انجام دهید. اگر به نظر می رسد نتایج کیفیت را ارائه می دهد ،مقداری پول خرج کنید چیز بزرگی نیست اما با استفاده از آن فراتر میروید.


منبع : http://moderntarahi.blog.ir/


دسته :
برچست ها :

راهنمای سفارش جعبه گل در کمتر از 2 ساعت


تاریخ انتشار پست : 1399/3/21 بازدید : 4585

راهنمای سفارش جعبه گل:

به صورت تلفنی سفارشات خود را ثبت نمایید.

می‌توانید با انتخاب هر محصول به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید.

هزینه حمل و نقل ارسال گل در تهران رایگان می‌باشد.

قبل سفارش می‌توانید از مشاورین فروش گل مشاوره بگیرید.

شما میتوانید برای خرید گل در انواع گوناگون به فروشگاه اینترنتی گندم وی آی پی مراجعه کرده و سفارش گل مدنظر خود را دهید و عزیزان خود را با این کار سوپرایز کنید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن سفارش گل شما را ثبت و ارسال می نمایند.


برای سوپرایز کردن عزیزان خود همیشه باید نکاتی را رعایت کنید ، با توجه به روش های زیر شما میتوانید به بهترین وجه یک روز عالی را برای عزیزان خود رقم بزنید.


۵ روش کلیدی مهم برای سورپرایز کردن

هرچند که اکثر افراد از غافلگیر شدن خوشحال می شوند ، اما بعضا نیز علاقه ای به سورپرایز شدن ندارند، به همین خاطر بهتر است ابتدا درمورد روحیات طرف مقابل آگاهی کافی داشته باشید، ممکن است در ان زمانی که شما تدارکات یک مهمانی را انجام داده اید شخص انرژی ای برای روبرو شدن با یک هیجان را نداشته باشد.

در انتخاب روش غافلگیری خلاقیت به خرج دهید و تا حد امکان از روش های کلیشه و تکراری استفاده نکنید ، با توجه به اینکه هر شخص به گونه ای متفاوت غافلگیر می شود. سورپرایز کردن میتواند بدون مهمان و یا جمعیت زیاد انجام شود .

از هر مناسبتی میتوان برای سورپرایز کردن استفاده کرد اما بهتر است مناسبت هایی انتخاب شود که برای فرد دارای ارزش بیشتری می باشد مانند سالگرد ازدواج و تولد.انتخاب گل کاملا به سلیقه شما و مناسبت بستگی دارد، شما میتوانید با توجه به مناسبت با خرید  دسته گل یا یک باکس مخاطب خود را سوپرایز کنید.

یکی دیگر از مسائلی که در این رابطه حائز‌ اهمیت است ، یافتن مکانی مناسب برای غافلگیر کردن شخص است ، که این مورد بنا بر سلایق و نوع سورپرایز متفاوت خواهد بود ، به طور کافی شاپ میتواند مکان مناسبی باشد.

چنانچه برایتان گرفتن یک مراسم و حضور در کنار آن شخص و سورپرایز کردن حضوری مقدور نیست ، می توان با سفارش انلاین از گل فروشی آنلاین گندم وی آی پی مخاطب خود را غافلگیر کنید .

با توجه به موارد ذکر شده انتخاب شما برای خرید گل و یا سفارش جعبه گل ارزان باز است و میتوانید در لیست محصولات زیر انواع جعبه گل در طراحی و سبک های متفاوت با قیمت های مناسب را انتخاب کنید و یا با مراجعه به صفحه خرید گل لیست بی شماری از طراحی های متفاوت را مشاهده فرمایید و یک روز فراموش نشدنی را برای عزیزان خود رقم زنید.

با سفارش باکس ها ارسال پیک در تهران رایگان می باشد. برای ارسال رایگان و خرید گل در تهران به سایت گندم وی آی پی مراجعه کنید.


منبع مطلب : http://flowervip71.samenblog.com/


دسته :
برچست ها :

نگاهی به سیاره زهره


تاریخ انتشار پست : 1399/1/11 بازدید : 659

زهره دومین سیاره از خورشید و سومین شیء درخشان در آسمان زمین پس از خورشید و ماه است. بعضی اوقات از آن به عنوان سیاره خواهر به زمین یاد می شود ، زیرا اندازه و جرم آنها بسیار مشابه است. زهره همچنین نزدیکترین سیاره به زمین است. سطح زهره توسط یک لایه ابر مات که از اسید سولفوریک تشکیل شده است پنهان شده است.

این سیاره به نام ونوس الهه رومی عشق و زیبایی نامگذاری شده و دومین سیاره منظومه شمسی است.

زهره دومین شیء طبیعی  در آسمان است. این سیاره دارای بزرگی ظاهری -3.8 تا -4.6 است که باعث می شود در روز روشن واضح و قابل رویت باشد. ماه تنها ماده طبیعی دیگر است که درخشان تر است.
ونوس را گاهی به “ستاره صبح” و “ستاره عصر” می گویند. این تاریخ به تمدنهای باستانی برمی گردد که اعتقاد داشتند زهره در حقیقت دو ستاره مجزا است که در آسمان ظاهر می شوند. وقتی مدار زهره از مدار زمین عبور می کند ، در هنگام طلوع آفتاب قابل مشاهده است و در هنگام غروب خورشید همچنین قابل مشاهده است. آنها توسط یونانیان به فسفر و Hesperus شناخته می شدند ، و توسط رومی ها لوسیفر و وسپر.

یک روز در زهره بیشتر از یک سال آن است. به دلیل چرخش آهسته در محور خودش، 243 روز زمینی طول می کشد تا یک چرخش را انجام دهد و یک روز را سپری کند و 225 روز طول میکشد تا 1 سال را سپری کند و یک سال را سپری کند! – یک سال ونوس کوتاهتر از روز در ونوس است.

 

زهره به نام الهه رومی عشق و زیبایی نامگذاری شده است. این ممکن است تا حدودی به دلیل درخشش آن از کره زمین باشد و ممکن است مربوط به بابلیان در سال 1581 باشد که از زهره به عنوان “ملکه روشن آسمان” یاد میکردند.

زهره بعضا سیاره خواهر زمین نامیده می شود. دلیل این است که اندازه آنها بسیار مشابه است (فقط 638 کیلومتر با قطر متفاوت است) و زهره حدود 81٪ از جرم زمین را دارد. همچنین نزدیکترین سیاره به زمین است. هر دو سیاره همچنین دارای یک هسته مرکزی ، یک گوشته مذاب و یک پوسته هستند.

زهره نه قمر دارد و نه انگشتر

میلیاردها سال پیش ، آب و هوای زهره ممکن است شبیه به آب و هوای زمین بوده باشد و دانشمندان معتقدند که ونوس زمانی دارای مقادیر زیادی آب یا اقیانوس ها بوده است. با این حال ، به دلیل دمای زیاد ناشی از اثرات شدید گلخانه ، این آب از مدتها قبل جوشیده شده و سطح سیاره اکنون برای گرم نگه داشتن زندگی بسیار گرم و خصمانه است.

چرا زهره خلاف سیارات دیگر می چرخد

زهره در جهت مخالف با سیارات دیگر می چرخد. بیشتر سیارات دیگر خلاف جهت عقربه های ساعت در محور خود می چرخند ، با این حال زهره ، مانند اورانوس ، در جهت عقربه های ساعت می چرخد. این به عنوان چرخش رتروگراد شناخته شده است و احتمالاً در اثر برخورد با سیارک یا اشیاء دیگر ایجاد شده است که باعث شده این سیاره مسیر چرخشی خود را تغییر دهد.

ونوس گرمترین سیاره منظومه شمسی است که میانگین دمای آن 462 درجه سانتیگراد است (863 درجه فارنهایت). همچنین  زهره در محور خود خم نمی شود و این بدان معناست که هیچ فصلی وجود ندارد. جو یک دی اکسید کربن متراکم 96.5٪ است که گرما را به دام می اندازد و باعث ایجاد اثر گلخانه ای می شود که میلیارد ها سال قبل از منبع آب تبخیر شده است.

نگاهی به سیاره زهره یا ونوس

دما در زهره بین شب و روز متفاوت نیست. این به دلیل حرکت آهسته بادهای خورشیدی در سطح سیاره است.

سن تخمینی سطح زهره حدود 300-400 میلیون سال قدمت دارد. برای مقایسه ، سطح زمین قدمتی در حدود 100 میلیون سال دارد.

فشار جوی ونوس 92 برابر قویتر از زمین است. این بدان معناست که هر سیارک کوچکی که وارد جو زهره می شود ، تحت فشار بسیار زیاد خرد می شود ، به همین دلیل هیچ دهانه سطح کوچک در سیاره وجود ندارد. این فشار معادل حدود 1000 کیلومتر زیر اقیانوس های زمین است.

زهره میدان مغناطیسی بسیار ضعیفی دارد. این دانشمندان را شگفت زده کرده است  که انتظار داشتند ناهید دارای میدان مغناطیسی مشابه با قدرت زمین باشد. یکی از دلایل احتمالی این امر این است که زهره هسته درونی محکم ندارد یا اینکه هسته آن خنک کننده نیست.

زهره تنها سیاره منظومه شمسی است که از یک چهره زن نامگذاری شده است.

زهره خورشید را به صورت بیضی وار گردش می کند ، اما مدار آن نزدیکترین دایره نسبت به مدار تمام سیارات منظومه شمسی است.

زهره نزدیکترین سیاره به زمین است. هنگامی که زهره با زمین و خورشید همسو است ، با فاصله متوسط ​​41 میلیون کیلومتر (25.5 میلیون مایل) با ما فاصله دارد.

اطلاعات و فاکتورهای بیشتر درباره VENUS

برخی اوقات گفته می شود که زهره و زمین به دلیل شباهت در اندازه ، چگالی ، جرم و حجم ، سیارات دوقلو هستند. اگرچه این خصوصیات سیاره ای نسبتاً یکسان است ، اما زهره و زمین هنوز از بسیاری جهات دیگر (جو ، چرخش ، دمای سطح و…)به صورت  قابل ملاحظه ای متفاوت هستند. باید توجه داشت که آنها یکسان نیستند.

دانش ما نسبت به زهره در نیمه دوم قرن بیستم رشد چشمگیری داشته است. به عنوان مثال ، قبل از چندین ماموریت سیاره ای که توسط ناسا و اتحاد جماهیر شوروی آغاز شد در دهه 1960 ، دانشمندان امیدوار بودند که شرایط زیر ابرهای بسیار متراکم و پوشیده از سیاره زهره امکان زندگی را فراهم میکند. متأسفانه ، داده های جمع آوری شده در طول این ماموریت ها ثابت کردند که شرایط موجود برای زندگی نیست.

نگاهی به سیاره زهره یا ونوس

اتمسفر سیاره زهره

جو زهره را می توان به دو لایه گسترده تقسیم کرد. اولین بانک ابر است که به طور موثر کل کره زمین را در بر می گیرد. دوم همه چیز زیر این ابرها است.

اتمسفر سیاره زهره
اتمسفر سیاره زهره

 

ابرهای اطراف زهره از 50 تا 80 کیلومتری از سطح سیاره امتداد دارند و در درجه اول از دی اکسید گوگرد (SO2) و اسید سولفوریک (H2SO4) تشکیل شده اند. این ابرها به قدری متراکم هستند که 60٪ از نور خورشید را که زهره به فضا باز می گرداند منعکس می کند.

هنگام مطالعه جو زیر ابر دو ویژگی بلافاصله برجسته می شود: تراکم و ترکیب. علاوه بر این ، تأثیر این دو ویژگی بر روی کره زمین عمیق است و باعث می شود ونوس داغترین و کمترین مهمان نوازی را نسبت به سیارات دیگر  در منظومه شمسی داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر به منبع خبر در لینک زیر مراجعه کنید : 

منبع خبر : http://www.fanie.ir/venus/


دسته :
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد